مهندس عارف ربیعیان – مدرس شیمی کنکور آسان است

مهندس عارف ربیعیان برترین مدرس شیمی ایران دارای مدرک شیمی از دانشگاه اصفهان می‌باشد.

مهندس ربیعیان مشاور برتر موسسه گاج در اصفهان و طراح سوالات آزمون گاج و مدیر گروه مشاوره موسسه کنکور آسان است.

نفر اول المپیاد شیمی در ایران و همچنین نفر دوم المپیاد شیمی در فرانسه می باشد.

مهندس عارف ربیعیان در سال های اخیر با طرح سوالات احتمالی شیمی در کنکور سراسری باعث شد دانش آموزان زیادی بتوانند شیمی بالای ۷۰% را در کنکور تجربه کنند.

همایش شیمی مهندس عارف ربیعیان

مهندس عارف ربیعیان در سال ۹۸ با برگزاری همایش شیمی در ۷ استان کشور توانستند ۷۰ سوال را مطرح کنند که ۷۶% سوالات کنکور مطابق با سوالات مطرح شده در همایش بود.

در سال های اخیر با تشکیل گروه مشاوره و برنامه ریزی VIP ، دانش آموزان و داوطلبین زیادی را کمک کردند تا رتبه هایی را بدست بیاورند که بتوانند در رشته های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کنند.

مشاوره و برنامه ریزی با مهندس عارف ربیعیان

گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان با برنامه ریزی منحصر به فرد و پیگیری هر روز مشاوران ، برترین و بزرگترین گروه مشاوره کنکور آسان است می باشد.

انتخاب رشته کنکور۹۸

استاد ربیعیان برای کنکور ۹۸ انتخاب رشته داوطلبین را برعهده گرفتند. انتخاب رشته براساس رتبه و تراز هر داوطلب به صورت حضوری توسط خود مهندس عارف ربیعیان انجام می شود.

تدریس مهندس عارف ربیعیان

با تدریس روش های آموزش شیمی و تهیه آنها در قالب دی وی دی های آموزشی باعث شدند دانش آموزان زیادی در امتحانات شیمی مدارس نمرات بالایی را کسب کنند.

مهندس ربیعیان در ۵ پکیج آموزشی شامل : آموزش – تست زنی – خلاقیت – همایش – جمع بندی تدریس های خود آماده کرده اند .
گروه مشاوره و برنامه ریزی مهندس عارف ربیعیان

گروه مشاوره کنکور آسان است زیر نظر مهندس عارف ربیعیان با استفاده از بهترین مشاورین و برنامه نویسان کنکوری ، گروه اول در مشاوره می باشد.

هر دانش آموز در صورت همکاری و استفاده از مشاورین این گروه می تواند به طور مستقیم با مهندس ربیعیان و سایر اساتید ارتباط برقرار کند.

ارتباط مستقیم با مهندس ربیعیان 09121965703

 

این روزها تدریس های مهندس عارف ربیعیان در درس شیمی بشدت طرفدار پیدا کرده و بسیاری از دانش آموزان که برنامه های تلویزیونی ما را مشاهده میکنند استقبال بینظیری از تدریس شیمی کنکور توسط مهندس ربیعیان داشته اند

دلیل این همه محبوبیت قطعا تکینک های ساده سازی مسائل و رمزگردانی های استثنایی و قدرت بیان بالای این مولف با کیفیت میباشد

جهت مشاوره رایگان تحصیلی و دریافت برنامه ریزی با ما در تماس باشید

09121965703

1313 43 44 021

4030 25 44 021